Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana!

  • 42 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! Rio de Janeiro ligt binnen 450 meter wandelafstand van Podium Academia en op 5 minuten wandelafstand van Siqueira Campos metrostation.

Dit appartement is voorzien van een wasmachine, en biedt een woonkamer en een keuken, evenals uitzicht over de stad. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

Geniet van een complete keuken in Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! met een koelkast, een oven en keukengerei voor uw gemak.

Dit appartement van 42 m² ligt op afstand van 10 km tot het treinstation Estação D Pedro II Central en in de nabijheid van Igreja Nossa Senhora de Copacabana e Santa Rosa de Lima. Dit 1-badkamer appartement is op 10 minuten autorijden van het Flamengo Park. Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! is op op afstand van 3 km tot de Botanische Tuin van Rio de Janeiro gelegen. BRS 1 Figueiredo Magalhaes bushalte is vlak om de hoek van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! Rio de Janeiro
Crowncasa - Beach 300M - Quiet - Ntflx
Mobiele prijsaanbieding

Crowncasa - Beach 300M - Quiet - Ntflx

103 m van de accommodatie
USD 36 USD 32
per nacht
Apartamento Copacabana Praia 2 Minutos
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Copacabana Praia 2 Minutos

7.1
Goed 16 beoordelingen
103 m van de accommodatie
Maravilhoso Studio Em Copacabana
Mobiele prijsaanbieding

Maravilhoso Studio Em Copacabana

7.2
Goed 70 beoordelingen
103 m van de accommodatie
USD 39 USD 35
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    11 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Versneld in- en uitchecken

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! te vinden?
      Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! is in de Zona Sul wijk van de stad gesitueerd, binnen 3 km afstand van Christus de Verlosser.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana!?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! zijn onder andere het Praia Vermelha (Rio de Janeiro), Christus de Verlosser, de Escadaria Selarón.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! te verblijven?
      De huurprijs van Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! is $323.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Bij dit appartement kunnen gasten betalen met American Express, Mastercard en Visa en andere betaalwijzen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana!?
      Restaurants in de buurt van Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! zijn onder andere Botiveros Restaurante en Big bi restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana!?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana!.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana!?
      Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! heeft een totale oppervlakte van 42 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    11 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Quarto E Sala Em Copacabana! Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten